Apr 08

Rīgas Metropole seminārā par pašvaldību sadarbību iepazīstina Latvijas pašvaldības ar Rīgas un Pierīgas pašvaldību sadarbības pieredzi un šodienas izaicinājumiem

Rīgas un Pierīgas pašvaldību apvienības “Rīgas Metropole” līdzpriekšsēdētājs, Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks seminārā par pašvaldību sadarbību iepazīstināja  ar Rīgas un Pierīgas pašvaldību sadarbības pieredzi, šodienas izaicinājumiem un Rīgas Metropoles prioritātēm.

Viens no semināra mērķiem – rast jaunas sadarbības formas, lai uzlabotu pašvaldību pārvaldību, smeļoties pašvaldībām pieredzi gan vienai no otras, gan arī no citu valstu pašvaldību pieredzes.

Īstenojot Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta finansētu projektu “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana”, Latvijas Pašvaldību savienība pašvaldībām ir sagatavojusi piedāvājumu piecu pašvaldību sadarbības tīklu darbībai projekta ietvaros. Sadarbības tīklos iesaistīto pašvaldību pārstāvjiem paredzēts piedalīties arī pieredzes apmaiņā ar Norvēģiju, Poliju un Somiju.

 

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *