Aug 29

Metropoles aktualitātes | 29. augusts

Tiekamies Mājas kafejnīcu dienās Saulkrastos

“Mājas kafejnīcu dienās” šajā nedēļas nogalē! Saulkrastu novada viesmīlīgākie saimnieki piecās vietās visā Saulkrastu novadā atvērs savus pagalmus un d ārzus, lai galdā celtu gardas pašu gatavotas maltītes. Šī gada mājas kafejnīcu devīze ir “Garšu daudzveidība Saulkrastu novadā”, kas lieliski atspoguļojas mājas kafejnīcu ēdienkartēs.

Uzzini vairāk

Saulkrastos tika svinēta Senās uguns nakts un XIII folkloras festivāls “Pa Saulei”

Tradicionāli, augusta pēdējā sestdienā, folkloras festivāla “Pa Saulei” norise tiek apvienota ar Senās uguns nakts tradīciju – ugunskuru iedegšanu Baltijas jūras krastā augusta beigās, apliecinot piejūras tautas vienotību un atgādinātu par mūsu vēsturi un kultūras mantojumu.

Olainē kopā ar iedzīvotājiem īstenota āra trenažieru laukuma izveide

Īstenots viens no līdzdalības budžeta projektiem par āra trenažieru laukuma izveidi Olaines 2.vidusskolas laukumā. Rezultātā iedzīvotājiem pieejami septiņi āra trenažieri, kurus ir iespējams izmantot jebkurā laikā, dažādos laikapstākļos un bez maksas.

Ropažu novadā pirmo reizi sakoptākās sētas konkurss

Ar laureātu apalvošanu Līgo parkā noslēdzās konkurss “Ropažu novada sakoptākā sēta 2023”.  Konkurss jaunajā Ropažu novadā notika pirmo reizi, kopā tika pieteikti 6 objekti – četras privātmājas, viens daudzdzīvokļu mājas pagalms un viena iestāde.

Konkursa komisija apmeklēja visus īpašumus un vērtēja saskaņā ar konkursa nolikumu pēc 6 kritērijiem – kopiespaids, funkcionalitāte, plānojuma un telpiskā kompozīcija, ekoloģiskums, kopšanas kvalitāte un oriģinalitāte.

Uzzini vairāk

Rīgas apkaimēs plaši 1.septembra svētki

Nosvini skolas sākumu kopā ar draugiem un ģimeni kādā no Zinību dienas pasākumiem Rīgas apkaimēs!

Zinību dienas svinības Pļavniekos ar Futurimo Rīga

Zinību dienas svinības Rātslaukumā kopā ar Pirmais Kurss un Citi Zēni

Zinību dienas svinības Nordeķu parkā kopā ar Fiņķis

Repa minifestivāls Vērmanes dārzā! Tur varēsi dzirdēt apvienību “Siera plate”!

Uzzini vairāk

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *