Jūl 16

Nedēļas aktualitātes | 16.jūlijs

Saulkrastu novadā izveidots vienots reģistrs pirmskolu rindai

No jūlija Saulkrastu novada pašvaldībā ir izveidots vienots pirmsskolas izglītības iestāžu reģistrs un mainīta arī kārtība, kā vecāki piesaka bērnus bērnudārzu rindā. Turpmāk vecāki raksta iesniegumu domei un var sekot reģistram līdzi pašvaldības mājas lapā.

Mārupei top jauna attīstības programma

Sākusies Mārupes novada Attīstības programmas 2022.-2028.gadam projekta publiskā apspriešana, kuras termiņš noteikts no 27.jūnija līdz 29.jūlijam. Tās laikā iespējams iesniegt rakstiskus priekšlikumus novada attīstībai.

Ķekavas dome rīkos Bučas pašvaldības bērniem nometni

Ķekavas novada pašvaldība augustā rīkos bērnu vasaras nometni, kurā tiks aicināti piedalīties Kijivas apgabala Bučas rajona Vorzeļas pilsētciemata bērni un jaunieši. Ķekavas novada dome lēmusi slēgt sadarbības līgumu ar Bučas pašvaldību.

Ādažos atklāj dienas aprūpes centru

Ādažos atklāts dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem un rehabilitācijas centrs bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem “Ādažu Ūdensroze”. Tas tapis lielā deinstitucionalizācijas projekta ietvaros.

Siguldas novadā apkalpoti vairāk nekā 600 ukraiņu bēgļu

Ar Siguldas novada informācijas atbalsta centru līdz 7.jūlijam apkalpoti 644 Ukrainas civiliedzīvotāji, Sociālais dienests veicis 418 padziļinātas intervijas, piešķirti 30 sociālā mentora pakalpojumi, izsniegtas 847 bērnu un 1586 pieaugušo pārtikas pakas, arī Eiropas Sociālais fonda nodrošinātas pakas – 760 pārtikas un 420 higiēnas pakas, piešķirtas 25 skolas piederumu pakas.

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *