Mar 10

Ar pasākumiem gardēžiem un kultūras cienītājiem piesaistīs apmeklētājus Vecrīgai

No šodienas līdz 19.martam notiks Vecrīgas modināšanas pasākumi ar mērķi atgādināt, ka Vecrīgā ir kvalitatīvi restorāni, lieliski bāri, kā arī vienas no interesantākajām kultūras vietām.

Vecrīga modināšanas nedēļu rīko Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra (RITA) sadarbībā ar Latvijas Bāru asociāciju un Vecrīgas restorāniem. Tās laikā notiks dažādi pasākumi gardēžiem, kultūras un mākslas cienītājiem, kā arī naktsdzīves baudītājiem.

Pasākumi sāksies ar “Street Food” festivālu un turpināsies līdz 19.martam ar Vecrīgas restorānu un bāru nedēļu. Muzejos, mākslas galerijās un Vecrīgas kultūras vietās Modināšanas nedēļas ietvaros lieliem un maziem interesentiem būs iespēja atklāt un izpētīt vecpilsētas unikālos mākslas un vēstures muzejus, izstāžu zāles, koncertus, piedalīties dažādās aktivitātēs, radošajās darbnīcās un izglītojošās spēlēs.

“Street Food” festivāla laikā divu dienu garumā Vaļņu un Kaļķu ielā apmeklētajiem būs iespēja nobaudīt daudzpusīgu ēdienu izvēli no dažādām pasaules virtuvēm, piedalīties aso spārniņu izaicinājumā, kā arī bērni varēs pārbaudīt savas ēst gatavošanas prasmes Mazo pavāru Street Food ēdienu gatavošanas darbnīcā.

Vecrīgas modināšanas nedēļa norisināsies skolēnu pavasara brīvdienu laikā, tādēļ Vecrīgas muzeji un kultūrvietas aicina apmeklēt radošās darbnīcas un ekskursijas bērniem, piemēram, Rīgas biržas “Pavasara mākslas skolu bērniem”, Farmācijas muzeja “Trakā profesora pirmos soļus ķīmijā”, Kino muzeja Taumatropu un Fenakistoskopu darbnīcas, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja “Pavasara skolu bērniem” un citus piedāvājumus.

Sestdien, 11.martā, interesenti ir aicināti izmantot iespēju, doties bezmaksas ekskursijās gida pavadībā pa Vecrīgas ielām. Pastaigu laikā dalībnieki uzzinās, kādus nostāstus un teikas glabā vecpilsētas mūri, šos faktus pasniedzot aizraujošā un interesantā stāstījumā.

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *