Sep 17

16.septembra biedru sapulcē piedalījās VSIA „Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis

Ceturtdien, 16.septembrī, pēc Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Jura Žilko aicinājuma, Rīgas un Pierīgas pašvaldību apvienības biedri tikās klātienē, Ķekavas novada domē un aizvadīja ikmēneša biedru sapulci.
Uz sapulci tika pieaicināts VSIA „Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis, lai diskutētu par kopprojektiem un prioritātēm Rīgas Metropolē.
Klātesošie vienojās turpmāk kopīgi plānot valsts un pašvaldību ceļu tīkla organizāciju un satiksmi ap Rīgas apvedceļu, kā arī, plānot vidēja termiņa investīcijas, jaunus ceļu pievadus Rīgai, saskaņot mobilitātes risinājumus, ietverot valsts un vietējo ceļu tīklu, plānoto dzelzceļa satiksmi t.sk. veloceliņu un gājēju ceļus. Veidot Rīgas plānošanas reģionu kā visu satiksmes organizācijā iesaistīto pušu interešu saskaņošanas platformu.
“Mūsu galvenie attīstības projekti nākamajos 5 gados būs saistīti ar Rīgas apkārtni, tāpēc sadarbība ar Pierīgas pašvaldībām ir ļoti būtiska, lai šie projekti veiksmīgi tiktu realizēti. Arī attiecībā uz prioritātēm vietējos ceļos, satiksmes drošības vai velo satiksmes jautājumos ir jādomā kopā ar visām Pierīgas pašvaldībām”, sadarbības nozīmīgumu uzsver M.Lazdovskis.
Sadarbojoties iegūst visi!

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *